У пошуках діалогу та взаємодії

У  пошуках діалогу та взаємодії

В медіацентрі Татарбунарської публічної бібліотеки сьогодні було гамірно! Ми продовжуємо формувати діалогову ініціативну групу, яка допомагала би попереджати або трансформувати конфліктні ситуації навколо незліченних проблем, що супроводжують сучасне суспільство.

Представники органів місцевого самоврядування, юристи, медики та медійники, громадські активісти зосередилися на пошуку проблеми, яку можна було би розібрати по частинам: визначити причини, наслідки та способи впливу на вирішення такої проблеми на місцевому рівні.

Участь у цьому заході заступниці головного лікаря Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги Римми Доніч була вирішальною у визначенні теми сьогоднішнього засідання.

Адже стрімке розповсюдження коронавірусної інфекції тривожить та стосується буквально кожного мешканця нашої громади! Як протистояти антивакцинальним настроям серед місцевого населення? Як спонукати до вакцинації та зупинити нестримний потік хворих на небезпечну інфекцію? В першу чергу, активним інформуванням усіх верств населення про те, що лише вакцинація спроможна зупинити ріст захворюваності. Не менш важливими є засоби убезпечення себе від зараження: носіння масок в громадських місцях, знезараження рук антисептиками, які мають бути доступними скрізь, де є великі скупчення людей.

До цієї розмови долучилися заступник Татарбунарського міського голови Олександр Лєсніченко, юристи Інга Дмитрієва та Павло Головатий, депутат міської ради Володимир Гажийський, керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко, керівник ГО «Регіональний аналітичний центр» Світлана Гудь.

Спільний висновок діалогової групи базувався на тому, що для вирішення гострої проблеми розповсюдження коронавірусної інфекції мають бути задіяні усі можливі засоби, доступні на місцевому рівні: це і широка інформаційна кампанія, індивідуальні бесіди з антивакцинаторами, залучення правоохоронних органів, громадських активістів, депутатів.

Бажання знайти вихід з конфліктної ситуації призводить до того, що учасники діалогу намагаються доносити власну точку зору, слухати уважно співрозмовника, розробляти спільний план дій та згодом втілювати його в життя.

Вміння чути співрозмовника, цивілізовано шукати шляхи взаємодії – основне завдання діалогових ініціативних груп.

Вікторія Алєксєєнко.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram