Нові «чистки» від СБУ: затримані двоє очільників військкомату, керівниця ВЛК та судимий за бандитизм з Одеси

Вартість «проїзних» до ЄС для ухилянтів становила від 1 до 8 тисяч доларів, залежно від терміновості виготовлення фальшивки.
У Харкові викрито двох керівників: військкомату та ВЛК в обласному центрі.
Очільниця ВЛК вписувала важкі діагнози в медкартки призовників. Воєнком, завіряв своїм підписом висновки про непридатність клієнтів до військової служби за станом здоров’я.
На Закарпатті завідувач кафедри соціальної роботи одного з місцевих інститутів продавав ухилянтам студентські квитки. Схемщик оформляв клієнтів на навчання «поза конкурсом» і без складання вступних іспитів. Липові студенти отримували відтермінування призову.
На Черкащині СБУ затримала раніше судимого за розбій та бандитизм мешканця Одеси, який за гроші обіцяв ухилянту підроблені документи для виїзду за кордон.
Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram