Мінцифра запускає бета-тест оформлення "прописки" в "Дії". Як долучитися

З 1 грудня на порталі "Дія" Міністерство цифрової трансформації розпочинає бета-тестування декларування місця проживання. Записатися на бета-тест можна вже зараз за посиланням https://team2.diia.gov.ua.
Отримувати "прописку" в електронній формі через "Дію" дозволив Кабінет міністрів 10 листопада в рамках експериментального проєкту. Раніше відповідна послуга була доступна для тих, хто має паспорт у формі ID-картки. Тепер нею зможуть користуватися українці, які мають паперовий паспорт-книжечку.
Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів
З 1 грудня усі охочі зможуть взяти участь у бета-тестуванні нової послуги.
Для цього потрібно вказати наступні дані:
податковий номер заявника та власників/співвласників житла;
КЕП заявника та власників/співвласників житла;
право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості (з 2013 року) заявник має бути старше 14 років.
У Міністерстві цифрової трансформації додали, що послуга буде доступна для всієї країни, але жителі Дніпра, Одеси, Чернівців, Миколаєва та Херсона зможуть зробити це трохи згодом.
Послугу можна буде отримати за 1 робочий день. Відтепер потрібно лише заповнити заяву онлайн у зручний час замість черг та відвідувань держустанов.
"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!
Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті
Підпишись на наш Telegram - канал
Підтримай нас в Instagram