Суд розглядає конфіскацію активів автора туристичного герба Одеси
Розгляд позову про конфіскацію майна дизайнера-рашиста Лебедєва розпочав Вищий антикорупційний суд. Про це повідомив Центр протидії корупції. ВАКС розпочав розгляд позов про застосування санкції до громадянина рф, бізнесмена і дизайнера Артемія Лебедєва.
Справу слухають судді Галабала, Ногачевський та Крикливий.
Зокрема, йдеться про дві квартири в центрі Києва: одна площею 138 квадратів на Ярославовому Валу, а інша – на вулиці Саксаганського.
Перша квартира записана безпосередньо на нього, іншу він переписав на свого товариша програміста за декілька місяців до початку повномасштабного вторгнення рф. Вчора заслухали письмові докази. Наступне засідання відбудеться в понеділок, – йдеться у повідомленні. Лебедєв, який поширює антиукраїнську пропаганду і відвідував окуповані території, був внесений до санкційного списку в січні 2023 року.
Стань частиною спільноти "Кут Огляду" у facebook та запроси друзів!
Всі новини Бесарабії та України тут і зараз : Коротко та по суті.
Підпишись на наш Телеграм-канал
Підтримай нас в Instagram





