Як в Арцизькій опорній лікарні пройшов День донора
16 червня коридори КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» перетворилися на справжній центр людяності та солідарності. Близько 70 жителів та гостей Арцизької та сусідніх громад прийшли до опорної лікарні, аби поділитися своєю кров'ю заради порятунку інших.
Цього дня черга біля кабінетів була по-особливому строкатою, адже благородна мета об’єднала представників найрізноманітніших професій. Здати кров прийшли військовослужбовці та рятувальники ДСНС, правоохоронці та медичні працівники, волонтери й представники місцевих громадських організацій, колективи приватних підприємств та державних установ.
Кожна з цих донацій стала вагомим і незамінним внеском. Зібрана кров допоможе врятувати життя пацієнтів, які перебувають у критичному стані, а також подарує надію та спокій їхнім родинам.
Гендиректор багатопрофільної лікарні Зіновій Челак висловив щиру вдячність усім, хто проявив сміливість та чуйність, адже в сучасних реаліях донорство є вищим проявом справжньої сили серця та людяності, а кожна донація - це реальний шанс на життя:
«Висловлюємо щиру вдячність кожному донору за вашу доброту, милосердя та громадянську відповідальність. Ваш вчинок є прикладом справжньої людяності, адже кожна крапля крові може стати вирішальною для порятунку чиєїсь долі.
Дякуємо всім, хто знайшов час і можливість долучитися до цієї благородної справи. Завдяки вам лікарі мають можливість допомагати пацієнтам, які потребують невідкладної допомоги, проведення операцій та лікування важких захворювань», - йдеться в дописі Зіновія Івановича.
Окремо варто відзначити лікарняну гостинність. Для відновлення сил та підняття настрою кожного донора перед процедурою частували солодким чаєм, печивом та неймовірно смачними фірмовими лікарняними пиріжками.
Дні донора в Арцизькій опорній лікарні проводяться періодично для постійного поповнення запасів, що рятують життя.
Забір крові відбувався спільно з фахівцями КНП «Одеська обласна станція переливання крові Одеської обласної ради». Обласні спеціалісти та фахівці опорної лікарні забезпечили професійний супровід, всі необхідні умови для абсолютно безпечного донорства.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





