Ізмаїльські судноремонтники за декілька днів виготовили банно-пральні комплекси захисникам на передову

Працівники Ізмаїльського судноремонтного заводу, за фінансової підтримки БФ Урбанського «Придунав’є» виготовили два банно-пральних комплекси для військових. Замовником виступила церква «Благодать». Про це із посиланням на БФ "Придунав’є" повідомляє «Кут Огляду».
Комплекси виготовлені на базі 20-футових контейнерів. В кожному з них розмістили п’ять душових кабін, кубову ємність для води з гідрофором і бойлер на 100 літрів. Також комплекси оснащені пральними та сушильними машинками та пічками-буржуйками.
Судноремонтники подбали про зовнішній та внутрішній вигляд комплексів: оснастили вентиляцією, пофарбували стіни і утеплили їх мінватою. Для мобільного переміщення банні комплекси встановили на причепи.
Як зазначається у відео, опублікованому народним депутатом України Анатолієм Урбанським, банні комплекси вже доправлено на передову захисникам. Бійці подякували меценатам і працівникам судноремонтного заводу за турботу і підтримку.
Як зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Анаталій Урбанський, Ізмаїльські судноремонтники минулого року набили руку у виготовленні мобільних бань для військових, тому на старті холодної пори цього року роблять їх значно швидше.
«Дякую заводчанам-майстрам на всі руки та командам Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» та церкви "Благодать", які знайшли та придбали всі необхідні матеріали, устаткування для лазне-пральних комплексів.
Завдання кожного із нас – продовжувати працювати на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.
Разом – до Перемоги!», - зазначив меценат.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram