За 21 тисячу гривень обіцяла повернути водійське посвідчення: жительку Ізмаїла судитимуть за шахрайство

Дізнавачі завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт щодо 39-річної жительки Ізмаїла, яка привласнила гроші знайомої, пообіцявши допомогти у поверненні водійських прав.
До поліції звернулася 40-річна ізмаїльчанка та повідомила, що стала жертвою шахрайки. Жінка пояснила: після позбавлення посвідчення водія через порушення правил дорожнього руху до неї звернулася знайома, яка запевнила, що «має вихід» на людину, здатну допомогти у вирішенні питання. Вартість такої «послуги» вона оцінила у 21 тисячу гривень.
Потерпіла перерахувала кошти на банківську картку знайомої, однак документ їй так і не повернули. Коли жінка поцікавилася результатом, шахрайка виправдалася тим, що її нібито ошукав посередник.
У ході слідчих дій правоохоронці встановили, що жодного «знайомого» насправді не існувало, а гроші жінка привласнила. Згодом вона зізналася у скоєному та повернула потерпілій кошти.
«Зібравши достатньо доказів, ми висунули фігурантці обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою, тобто шахрайстві. Згідно з санкцією ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, максимальне покарання за це правопорушення – до трьох років обмеженням волі», – повідомила начальниця сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.
Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинувачення в суді підтримуватиме Ізмаїльська окружна прокуратура, яка здійснювала процесуальне керівництво у цій справі.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram