Бійці стрілецького батальйону поліції особливого призначення Одещини отримали відзнаки за доблесну службу
Поліцейських стрілецького батальйону поліції особливого призначення Одеської області відзначили за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та відданість справі захисту України. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Нацполіції.
Підрозділ був сформований у 2024 році з добровольців, які представляють різні служби Національної поліції. До його складу увійшли оперативники, слідчі, дільничні офіцери поліції та бійці спецпідрозділів. Об’єднавшись заради спільної мети, вони стали на захист держави в умовах повномасштабної війни.
Нині особовий склад батальйону виконує бойові завдання на визначених напрямках, бере участь у заходах зі стримування збройної агресії російської федерації та забезпечує безпеку громадян. Поліцейські працюють у складних умовах, демонструючи професіоналізм, стійкість і готовність до виконання поставлених завдань.
За проявлену мужність, самовідданість та вагомий внесок у захист територіальної цілісності України бійців підрозділу було відзначено нагородами. Вручення відзнак стало визнанням їхньої щоденної праці та відданої служби українському народові.
У поліції Одещини наголошують, що стрілецький батальйон продовжує виконувати покладені на нього завдання, гідно представляючи правоохоронну систему на передовій та роблячи свій внесок у наближення перемоги України
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





