На Одещині чоловік під час сварки поранив дружину ножем: підозрюваному загрожує до восьми років

На Одещині чоловік під час сварки поранив дружину ножем: підозрюваному загрожує до восьми років

У населеному пункті Авангардівської громади поліцейські затримали 65-річного місцевого жителя, який серйозно травмував свою дружину. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Нацполіцію Одещини.

За попередніми даними, інцидент стався під час застілля. Між подружжям спалахнув конфлікт на ґрунті ревнощів, у ході якого чоловік схопив ніж та вдарив ним 63-річну дружину в живіт. Після цього він викликав медиків. Потерпілу з проникаючим ножовим пораненням госпіталізували, а поліцейські затримали зловмисника та вилучили з місця події ніж і інші речові докази.

Правоохоронці повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України — умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Суд вже обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Розслідування триває під процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратури.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram