На Одещині судитимуть ексчиновника міграційної служби за незаконне збагачення на 13 млн грн
На Одещині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця міграційної служби, якого підозрюють у незаконному збагаченні на понад 13 мільйонів гривень.
За даними прокуратури, ексчиновник приховував походження активів, оформлюючи їх через підконтрольні підприємства та близьку родичку — свою матір.
Йдеться про значні обсяги нерухомості, зокрема апартаменти, офісні приміщення, земельні ділянки, магазини та інші об’єкти в Одесі та Білгороді-Дністровському.
Слідство встановило, що частину активів посадовець спочатку оформлював на афілійовані компанії, після чого переоформлював їх на родичку вже як на фізичну особу, щоб ускладнити відстеження майна та уникнути відповідальності.
Окрім цього, у судах уже перебувають ще дві справи щодо цього ж фігуранта. Одна з них стосується недостовірного декларування на суму понад 83 мільйони гривень, інша — спроби вплинути на суддю.
Наразі подальшу долю обвинуваченого вирішуватиме суд.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





