Прокуратура відстояла 10 млн для рятувальників: борг за пожежну охорону визнали у суді

Прокуратура відстояла 10 млн для рятувальників: борг за пожежну охорону визнали у суді

Прокуратура відстояла 10 млн для рятувальників: борг за пожежну охорону визнали у суді. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на обласну прокуратуру.

   Одеська обласна прокуратура через суд домоглася стягнення понад 10 млн грн заборгованості з Одеського припортового заводу на користь Головного управління ДСНС в області. 

  На хімічному підприємстві, де є ризик масштабних пожеж, обов’язковим є функціонування державного пожежно-рятувального підрозділу.

Проте, як з’ясували прокурори, з липня 2023 року завод не сплачував гроші за договором пожежної охорони. Тому прокуратура звернулася з позовом до господарського суду, який визнав обґрунтованими вимоги про стягнення заборгованості та задовольнив позов.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram