У Василівському ліцеї відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам

У Василівському ліцеї відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам

 27 травня 2026 року у Василівському опорному ліцеї Василівської сільської ради відбулася церемонія відкриття меморіальних дощок на честь випускників закладу — солдата Віктора Івановича Топова та старшого солдата Едуарда Івановича Пельтека, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Василівську селищну раду.

У заході взяли участь представники місцевої влади, педагогічний колектив, учні закладу, рідні та близькі загиблих Захисників. Зі словами співчуття та вдячності до присутніх звернулися сільський голова Петро Бойчев, директор ліцею Катерина Фетова, батько загиблого Едуарда — Іван Дмитрович Пельтек, а також класний керівник Анжела Василівна Кунєва.

Пам’ять загиблих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання. До меморіальних дощок поклали квіти та схилили голови на знак пошани до їхнього подвигу. Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним загиблих воїнів. Відтепер пам’ятні знаки на фасаді ліцею стануть символом вдячності та вічної пам’яті про випускників, які віддали своє життя за Україну.

Світла пам’ять Героям.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram