«Засвітилися» в кущах: на Одещині за допомогою БпЛА спіймали чергових ухилянтів

Прикордонники Подільського загону, завдяки використанню сучасної техніки в охороні державних рубежів, запобігли спробі незаконного перетинання державного кордону.
Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Отримавши інформацію від оперативників, двох порушників «запримітив» оператор безпілотного літального апарату з тепловізійною камерою. І вже за кілька хвилин порушників затримали військовослужбовці Подільського загону.
Як стало відомо зі слів затриманих, маршрут по проїзду до кордону з Придністровським сегментом подорожувальники отримали в телеграм-каналі від своїх спільників. По прибуттю на територію суміжної держави вони мали б здійснити грошовий переказ у розмірі 60 000 гривень з кожного на їх користь.
Наразі 39-річних чоловіків, громадян України, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Відповідне правове рішення у справі прийматиме суд.
Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram