Хотіла місця для техніки – отримає справу в суді: на Саратщині жінку підозрюють у самовільному захопленні землі біля річки

Хотіла місця для техніки – отримає справу в суді: на Саратщині жінку підозрюють у самовільному захопленні землі біля річки

На березі Когильника — без дозволів і з порушенням закону. У Саратській громаді поліцейські викрили місцеву мешканку, яка самовільно загородила майже чотири сотки землі, розташованої в охоронній зоні річки.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Порушення викрив поліцейський офіцер Саратської громади під час чергового патрулювання. Як з’ясувалося, 53-річна жінка вирішила трохи «розширити» свій двір за рахунок державної землі — встановила паркан просто в прибережній захисній смузі Когильника. В огородженому просторі зберігала сільськогосподарську техніку. Жодних дозвільних документів на ці дії не мала.

«Слідчі встановили, що зайнята ділянка площею 366 квадратних метрів розташована в межах охоронної зони. Зібравши достатньо доказів, фігурантці повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України», — розповів Андрій Мащенко, начальник відділення поліції №1 Білгород-Дністровського РВП.

За таке правопорушення жінці загрожує до двох років ув’язнення.

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram