У Греції зіткнулися потяги: загинули щонайменше 17 людей, 85 постраждали
У ніч на середу, 1 березня, у Греції зіткнулися пасажирський та вантажний потяги , почалася пожежа. Відомо про 17 загиблих і не менше 85 поранених. Як пише CNN Greece , пасажирський поїзд прямував з Афін до Салоніки.
У момент зіткнення у поїзді перебували близько 350 пасажирів. Одна з пасажирок розповіла журналістам, що потяг зігнувся на 90 градусів, впав із урвища і наполовину повис у повітрі.
Прес-секретар пожежної охорони Василіс Вартакоянніс заявив, що на даний момент відомо про 17 загиблих та 85 поранених. На місці зіткнення працюють рятувальники, як зазначається, у особливо складних умовах.
Видання iefemerida пише, що кількість загиблих може зрости - серед уламків все ще є люди, а деяких пасажирів могло відкинути на десятки метрів через сильне зіткнення поїздів. Робота пожежників ускладнена через те, що вагони перетворилися на купи металу через високу температуру. На місце аварії постійно прибувають машини швидкої медичної допомоги, щоб перевезти постраждалих до лікарень. Також на місце вже прибувають родичі людей, які їхали цим потягом.
Стань частиною спільноти "Кут Огляду" у facebook та запроси друзів!
Всі новини Бесарабії та України тут і зараз : Коротко та по суті.
Підпишись на наш Телеграм-канал
Підтримай нас в Instagram





