Вісім суден вийшли з портів Великої Одеси у неділю
Вісім суден вийшли з портів "Великої Одеси"у неділю: вони перевозять загалом 250 968 тонн зерна та іншого продовольства у рамках "Чорноморської зернової ініціативи". Судно Stavros доставить 55,3 тис. тонн пшениці до Ємену, суховантажне судно Cebihan - 54,2 тис. тонн пшениці до Оману, судно Rising Falcon - 26,2 тис. тонн пшениці до Італії, суховантажне судно Ssi Erdogan Bey - 34,2 тис. тонн ріпаку – до Німеччини.
Крім цього, до Іспанії вирушило суховантажне судно Belforest із 33 тис. тонн кукурудзи і 22 тис. ячменю, а також Lady Sema з 8,6 тис. тонн соняшникового насіння. Судно Ps Pelican вирушило до Китаю, воно перевозить 37 тис. тонн соняшникової олії, суховантажне судно Besiktas Iceland доставить до Нідерландів 6,6 тис. тонн соняшникової олії.
Крім того, зазначається в інформації СКЦ, що в наші порти прямують п'ять суден, які 13 листопада пройшли морським гуманітарним коридором. 61 суховантажне судно чекає дозволу на заходження у порти України, а також десять завантажених суден готуються до огляду в турецьких територіальних водах.
Стань частиною спільноти "Кут Огляду" у facebook та запроси друзів!
"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!
Всі новини Бесарабії та України тут і зараз : Коротко та по суті.
Підпишись на наш Телеграм-канал
Підтримай нас в Instagram





