В Арцизі визначили переможців турніру «Кубок Бессарабії-2026» з міні-футболу серед дівчат

В Арцизі визначили переможців турніру «Кубок Бессарабії-2026» з міні-футболу серед дівчат

В Арцизі відбувся традиційний обласний турнір з міні-футболу «Кубок Бессарабії-2026». Змагання пройшли 18 червня на спортивному майданчику Арцизького ліцею №5 та зібрали юні жіночі команди з різних громад півдня Одеської області. Участь у турнірі взяли команди Саратської ДЮСШ — Михайлівського ліцею, Арцизької ДЮСШ-АМК, Кам’янського ліцею Арцизької громади, СК «Миколаївка» Буджакської ДЮСШ та ДЮСШ міста Кілія.

Захід відбувся за підтримки Одеської обласної футбольної асоціації. Матчі проходили у напруженій боротьбі — спортсменки демонстрували технічну гру, командну взаємодію та жагу до перемоги. За підсумками змагань серед дівчат 2009–2012 років народження переможцем «Кубка Бессарабії-2026» стала команда Арцизької ДЮСШ-АМК (тренер Віталій Мігов).

Друге місце посіла команда СК «Миколаївка» Буджакської ДЮСШ (тренер Юрій Сєріков), третьою стала Саратська ДЮСШ — Михайлівський ліцей (тренер Олександр Запорожан). Четверте місце виборола ДЮСШ міста Кілія.

Серед команд вікової категорії 2013–2014 років народження перше місце також здобула Арцизька ДЮСШ-АМК. Другими стали представниці СК «Миколаївка», третє місце посів Кам’янський ліцей, а четверте — ДЮСШ міста Кілія.

Крім командних нагород, організатори визначили найкращих гравчинь турніру. Серед відзначених спортсменок були представниці всіх команд — у номінаціях кращої воротарки, захисниці, нападниці, бомбардирки та гравчині.

краща гравчиня – Михайлова Валерія - Арцизька ДЮСШ-АМК.

краща воротарка – Морозова Юлія– ДЮСШ м.Кілія,

краща захисниця – Заборіна Тетяна - Михайлівський ліцей,

краща нападниця – Бодя Марія - Арцизька ДЮСШ-АМК,

краща бомбардирка – Мазуренко Олена - СК «Миколаївка»,

В віковій категорії 2013-2014 р.н. переможцем «КУБКА БЕССАРАБІЇ-2026» стала команда  Арцизької ДЮСШ .Були визначені кращі гравці у номінаціях:

краща воротарка – Штефанкова Євгенія – СК «Миколаївка»,

краща захисниця – Поваляєва Ксенія - Арцизька ДЮСШ-АМК,

краща нападниця – Борщ Анастасія - ДЮСШ м.Кілія,

краща бомбардирка – Кривенко Євгенія - Кам’янський ліцей

краща гравчиня – Кузук Яна - Арцизька ДЮСШ-АМК.

Після завершення змагань учасниць нагородили кубками, медалями, грамотами та індивідуальними призами. Організатори подякували тренерам, батькам, спортсменкам та всім, хто долучився до проведення турніру й підтримує розвиток жіночого футболу на Бессарабії. 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram