В Арцизі визначили переможців турніру «Кубок Бессарабії-2026» з міні-футболу серед дівчат
В Арцизі відбувся традиційний обласний турнір з міні-футболу «Кубок Бессарабії-2026». Змагання пройшли 18 червня на спортивному майданчику Арцизького ліцею №5 та зібрали юні жіночі команди з різних громад півдня Одеської області. Участь у турнірі взяли команди Саратської ДЮСШ — Михайлівського ліцею, Арцизької ДЮСШ-АМК, Кам’янського ліцею Арцизької громади, СК «Миколаївка» Буджакської ДЮСШ та ДЮСШ міста Кілія.
Захід відбувся за підтримки Одеської обласної футбольної асоціації. Матчі проходили у напруженій боротьбі — спортсменки демонстрували технічну гру, командну взаємодію та жагу до перемоги. За підсумками змагань серед дівчат 2009–2012 років народження переможцем «Кубка Бессарабії-2026» стала команда Арцизької ДЮСШ-АМК (тренер Віталій Мігов).
Друге місце посіла команда СК «Миколаївка» Буджакської ДЮСШ (тренер Юрій Сєріков), третьою стала Саратська ДЮСШ — Михайлівський ліцей (тренер Олександр Запорожан). Четверте місце виборола ДЮСШ міста Кілія.
Серед команд вікової категорії 2013–2014 років народження перше місце також здобула Арцизька ДЮСШ-АМК. Другими стали представниці СК «Миколаївка», третє місце посів Кам’янський ліцей, а четверте — ДЮСШ міста Кілія.
Крім командних нагород, організатори визначили найкращих гравчинь турніру. Серед відзначених спортсменок були представниці всіх команд — у номінаціях кращої воротарки, захисниці, нападниці, бомбардирки та гравчині.
краща гравчиня – Михайлова Валерія - Арцизька ДЮСШ-АМК.
краща воротарка – Морозова Юлія– ДЮСШ м.Кілія,
краща захисниця – Заборіна Тетяна - Михайлівський ліцей,
краща нападниця – Бодя Марія - Арцизька ДЮСШ-АМК,
краща бомбардирка – Мазуренко Олена - СК «Миколаївка»,
В віковій категорії 2013-2014 р.н. переможцем «КУБКА БЕССАРАБІЇ-2026» стала команда Арцизької ДЮСШ .Були визначені кращі гравці у номінаціях:
краща воротарка – Штефанкова Євгенія – СК «Миколаївка»,
краща захисниця – Поваляєва Ксенія - Арцизька ДЮСШ-АМК,
краща нападниця – Борщ Анастасія - ДЮСШ м.Кілія,
краща бомбардирка – Кривенко Євгенія - Кам’янський ліцей
краща гравчиня – Кузук Яна - Арцизька ДЮСШ-АМК.
Після завершення змагань учасниць нагородили кубками, медалями, грамотами та індивідуальними призами. Організатори подякували тренерам, батькам, спортсменкам та всім, хто долучився до проведення турніру й підтримує розвиток жіночого футболу на Бессарабії.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





