Арцизькі акробатки гідно виступили на турнірі "Аккерманська зірочка"

Арцизькі акробатки гідно виступили на турнірі "Аккерманська зірочка"

3 травня 2025 в місті Білгород-Дністровський відбувся Відкритий турнір зі спортивної акробатики «Аккерманська зірочка» у якому взяли участь 200 вихованців спортивних шкіл Одещини та Кіровоградської області. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Арцизьку міську раду.

У залі панувала атмосфера безмежної грації, взаємопідтримки та хвилювання. Учасники виступали за програмою 3, 2, 1 юнацького, 1, 2, 3 дорослого та кандидатів у Майстри спорту.

Вихованці Арцизької ДЮСШ привезли золотих 11 срібних 8 бронзових.

"Гарне завершення навчального року. Дякую ЗСУ змогу продовжувати займатись і змагатись. Діти наше майбутнє! Дякую начальнику відділу освіти та спорту Людмилі Петрівні Жосан за розуміння та підтримку",- написала тренер юних спортсменок Олена Володимирівна.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram