Усі школярі Арцизької громади безкоштовно харчуватимуться з вересня

На позачерговій сесії Арцизької міської ради ухвалили надзвичайно важливе рішення: відтепер усі школярі громади — від першого до одинадцятого класу — харчуватимуться безкоштовно.
Раніше безкоштовні обіди отримували лише учні 1–4 класів за рахунок державного бюджету. Відтепер завдяки державній субвенції гарячим харчуванням буде забезпечено і старшокласників.
Водночас саме питання штатного розпису стало одним із ключових на сесії. Депутати не приховували занепокоєння: чи впораються кухарі та харчоблоки із новим навантаженням? Начальниця відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан запевнила, що заклади готові. Так, у міській школі №5 є певні проблеми, але якщо ще виникнуть у будь-якому закладі, депутати обов’язково дізнаються про них першими.
Саме тому до рішення включили збільшення кількості штатних одиниць — додаткові місця для кухарів та водія автотранспортного засобу. Це дозволить організувати роботу харчоблоків стабільно й без зривів.
Таким чином депутати не лише затвердили нову вартість харчування (50 грн для учнів 1–4 класів і 60 грн для учнів 5–11 класів), але й забезпечили кадрову базу для втілення цих змін.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram