В Арцизі пройшов пам'ятний футбольний турнір на честь Станіслава Деде

В Арцизі пройшов пам'ятний футбольний турнір на честь Станіслава Деде

Сьогодні, 15 серпня, в Арцизі на стадіоні колишнього заводу ЗБВ в Арцизі панувала особлива атмосфера спортивної єдності, пам'яті та світлого смутку. Футбол об'єднав гравців та вболівальників заради вшанування пам'яті талановитого футболіста, колишнього тренера ФК «Буджак» та молодшої групи ДЮСШ Станіслава Деде.

Рік тому життя 22-річного спортсмена раптово обірвалося просто під час гри на полі. Проте футбольна родина пам’ятає свого тренера, гравця та чуйного друга.

Цьогорічний турнір об’єднав ФК «Арциз», ФК «Тірас-2500» (м. Білгород-Дністровський), також до змагань долучилася молода, але сильна й амбітна команда «Бабата» із села Острівне.

Під час урочистого відкриття до присутніх звернулися організатори та батьки Станіслава — Ігор і Світлана Деде. Хвилиною мовчання учасники та гості турніру вшанували пам'ять молодого тренера, після чого розпочалися запеклі футбольні баталії.

На полі не бракувало емоцій, видовищних комбінацій та безкомпромісної боротьби. Особливо яскравим і видовищним видався матч між ФК «Арциз» та ФК «Бабата», де друга половина другого тайму тримала вболівальників у напрузі до останньої секунди.

За підсумками проведених поєдинків турнірна таблиця розподілилася наступним чином:

1 місце — ФК «Арциз»;

2 місце — ФК «Тірас-2500» (м. Білгород-Дністровський);

3 місце — ФК «Бабата» (с. Острівне).

Також відзнаками нагородили  гравців турніру в окремих номінаціях.

Як зазначали організатори та самі учасники, на цьому турнірі не було й не може бути переможців чи переможених. Головне, що пам’ять, яка живе в душі, та гра, яку Станіслав Деде любив усім серцем.

 

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:                        

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram