На Одещині матір звіряче побила маленького сина: дитина в лікарні, жінка під вартою
Жахлива подія сталася ввечері 25 червня 2026 року в одному з сіл Білгород-Дністровського району. П'ятирічний хлопчик повернувся додому в сльозах після того, як випадково впав на вулиці. Замість підтримки та допомоги дитина зіткнулася з жорстокістю з боку найближчої людини. Його 36-річна мати, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, не змогла заспокоїти сина і вирішила його «покарати». За те, що дитина не замовкала, жінка нещадно побила хлопчика руками та дерев’яним руків’ям від сокири.
Про це повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області.
Крики та плач малюка почули сусіди, які не залишилися байдужими й негайно викликали поліцію. Правоохоронці, які оперативно прибули на місце події, викликали швидку медичну допомогу.
Медики госпіталізували дитину до лікарні з численними травмами. Лікарі діагностували у 5-річного хлопчика закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, множинні гематоми та садна по всьому тілу.
Наразі дитина перебуває під постійним наглядом лікарів у медичному закладі. За словами медиків, його життю більше нічого не загрожує.
Як з'ясували поліцейські, ця сім'я вже давно перебуває у полі зору відповідних органів. Родина знаходиться під супроводом у Центрі соціальних служб та на обліку у Службі у справах дітей як така, що опинилася у складних життєвих обставинах (СЖО).
Окрім постраждалого хлопчика, у жінки є ще троє малолітніх синів. Наразі інші діти перебувають разом із батьком, їхній безпеці нічого не загрожує.
Поліцейські затримали 36-річну жінку в процесуальному порядку. Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили їй про підозру за ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України (катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю та морального страждання з метою покарання). Суд уже задовольнив клопотання поліції та обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.
Окрему увагу правоохоронці звернули на роботу посадовців, які мали контролювати ситуацію в кризовій родині. За фактом можливого неналежного виконання службових обов’язків працівниками Служби у справах дітей розпочато кримінальне провадження за ст. 367 ККУ (службова недбалість).
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





