На Одещині ДБР затримало співробітника військкомату та правоохоронця, які торгували «білими квитками»

Працівники ДБР викрили співробітника Роздільнянського районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одеської області, який за 7 тис. доларів США обіцяв допомогти ухилянту. Про це повідомили в ДБР, передає «Кут Огляду».
Через свого знайомого правоохоронця він запропонував військовозобов’язаному чоловіку організувати видачу документів про непридатність до служби. Він навіть надав вибір як оформити непридатність: це могло бути як одруження з жінкою з інвалідністю, так і за станом здоров’я.
5 лютого 2024 року ділка з ТЦК та його посередника-правоохоронця затримали під час одержання 7 тис. доларів США за «послугу».
Наразі вирішується питання повідомлення затриманим про підозру в одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України) та обрання запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Також працівники ДБР встановлюють коло осіб, які могли скористатись послугою та посадовців, причетних до оборудки.
Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram