"У дітей повинно бути свято": в Одеській ОВА прокоментували організацію новорічних заходів у школах

"У дітей повинно бути свято": в Одеській ОВА прокоментували організацію новорічних заходів у школах

Директор департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак у своєму дописі на Facebook прокоментував організацію дитячих свят та заходів у закладах освіти, інформує Кут огляду.

Він зазначив, що фотозона у закладі освіти, святкові локації, зроблені власноруч, теплі привітання та обмін емоціями з однокласниками, новорічні ранки, поробки та символічні подаруночки одноліткам з деокупованих територій або захисникам, майстер-класи, зимові розваги – не під забороною.

"Моя позиція на третьому році війни не змінилася: у дітей повинно бути свято! Миколая, Різдвяні традиції, Новий рік. Ніхто не має права забрати у них ці пам'ятні миті дитинства, тим більше ворог", — йдеться у повідомленні.

Лончак закликав дотримуватись правил безпеки та організовувати свята тільки там, де є укриття, а також не нехтувати сигналами повітряної тривоги та не розповсюджувати адреси проведення будь-яких заходів.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram