Смертельна ДТП на Тарутинщині: загинув водій, пасажир у лікарні

Смертельна ДТП на Тарутинщині: загинув водій, пасажир у лікарні

Ввечері 16 червня на трасі Т-1627 сполученням Бессарабське – Серпневе, поблизу села Підгірне Бессарабської громади, сталася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.

За попередньою інформацією, 42-річний місцевий житель, керуючи легковим автомобілем «Dacia Logan», не впорався з керуванням, з’їхав із проїжджої частини у кювет, де машина перекинулася.

У результаті аварії водій загинув на місці. Його 48-річний пасажир отримав травму голови та був доставлений до медичного закладу.

На місці події працювали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група відділення поліції №2 Болградського районного відділу поліції.

Як зазначив начальник територіального підрозділу поліції Віталій Чолак, відомості за фактом аварії внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть людини або тяжкі тілесні ушкодження.

В рамках розслідування призначено низку експертиз, автомобіль вилучено. Поліція з’ясовує усі обставини трагедії.

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:

              

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram