Трагедія у Буджацькій громаді: в річці потонув хлопчик, якому не було й двох років

Трагедія у Буджацькій громаді: в річці потонув хлопчик, якому не було й двох років

Жахливий нещасний випадок, який забрав життя маленької дитини, стався на території Болградського району. У водоймі потонув хлопчик, якому не виповнилося й двох років.

Про це повідомляє онлайн-медіа «Кут Огляду» з посиланням на Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Трагічна подія сталася ввечері 12 червня 2026 року в одному з сіл Буджацької громади. Як попередньо встановили правоохоронці, родина приїхала з сусідньої області в гості до дідуся. Поки дорослі займалися господарськими справами у дворі, вони буквально на кілька хвилин випустили з поля зору малюка. Хлопчик скористався моментом і самостійно вийшов за межі домоволодіння.

Зі слів батьків, вони майже одразу помітили відсутність сина і самотужки розпочали пошуки навколо будинку, проте вони виявилися безрезультатними.

До розшуку дитини оперативно долучилися місцеві жителі. Менш ніж за годину спільних пошуків люди виявили тіло хлопчика без ознак життя у річці, яка протікає недалеко від будинку дідуся. Про страшну знахідку громадяни негайно сповістили поліцейських.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Під процесуальним керівництвом Болградської окружної прокуратури слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за пунктом 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України з правовою приміткою «нещасний випадок».

Для встановлення точної причини смерті малюка його тіло було скеровано на судово-медичну експертизу. Наразі співробітники поліції продовжують встановлювати всі обставини та деталі цієї трагедії.

У поліції зазначають, що ця родина на профілактичних обліках органів правопорядку чи соціальних служб не перебувала і раніше в поле зору правоохоронців ніколи не потрапляла.

Правоохоронці Одещини вкотре звертаються до батьків, опікунів та всіх дорослих із закликом бути максимально відповідальними, пильнувати малих дітей та не залишати їх без нагляду ні на мить. Якщо ж дитина все-таки зникла, поліція закликає не гаяти дорогоцінний час на самостійні пошуки, а негайно телефонувати на спецлінію 102.

 

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:                        

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram