У Тарутине поліція розслідує факт отруєння безпритульних собак

Повідомлення про те, що напередодні вихідних невідома особа ймовірно отруїла трьох стерилізованих і вакцинованих безпритульних собак, що призвело до їхньої загибелі, правоохоронці виявили на сторінці однієї з Тарутинських спільнот у Facebook під час моніторингу соціальних мереж.
До поліції із заявами з цього приводу ніхто не звертався.
Виявленні відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали провадження за частиною 3 статті 299 (жорстоке поводження щодо двох і більше тварин) Кримінального кодексу України.
Наразі проводяться необхідні слідчі дії. Встановлюються всі обставини події та особи, причетні до неї.
Зауважимо: за жорстоке поводження з тваринами, в залежності від обставин та тяжкості правопорушення, чинним законодавством передбачене покарання від одного року обмеження волі до восьми років позбавлення волі з конфіскацією тварини.
Нагадаємо, про масове отруєння безпритульних тварин у селищі стало відомо днями: У Тарутине отруїли безпритульних собак
✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram