Посмертна шана Герою: в Арцизі родині полеглого захисника Артура Грами вручили орден «За мужність»
Подвиги тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України, назавжди закарбовуються в історії нашої держави та серцях земляків. В Арцизькій громаді відбулася церемонія передачі високої державної нагороди родині полеглого воїна.
Про це повідомляє онлайн-медіа «Кут Огляду» з посиланням на Арцизьку міську раду.
Відповідно до Указу Президента України № 234/2026, за особисту мужність, вірність військовій присязі та самовіддане служіння Українському народові орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено нашого земляка Граму Артура Васильовича.
Ця нагорода є визнанням безмежного героїзму, відваги та незламності Захисника, який без вагань став на оборону рідної землі й до останнього подиху виконував свій військовий обов’язок. На жаль, життя молодого Героя обірвалося у запеклій боротьбі з російськими окупантами.
Почесний орден родині полеглого військовослужбовця передали заступник Арцизького міського голови Оксана Стоянова та начальник відділення цивільно-військового співробітництва першого відділу Болградського РТЦК та СП Олександр Кальчев.
На церемонію пам'яті прийшли й побратими Артура, які пліч-о-пліч із ним тримали оборону на фронті. Військові поділилися теплими, щемливими спогадами про свого товариша. Вони згадували Артура як надзвичайно мужнього воїна, надійного і вірного друга, щиру людину, яка ніколи не відмовляла у допомозі та залишалася відданою Україні до самого кінця.
Подвиг Артура Грами назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів та всієї Арцизької громади. Його ім'я вписане золотими літерами в пантеон слави українських захисників.
Вічна пам’ять, честь і слава Герою! Низький уклін родині за виховання справжнього Патріота.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





