В Одесі правоохоронці припинили діяльність наркоділка, який збував особливо небезпечний психотроп

В Одесі правоохоронці припинили діяльність наркоділка, який збував особливо небезпечний психотроп

В Одесі поліцейські викрили та затримали чоловіка, якого підозрюють в організації каналу збуту особливо небезпечної психотропної речовини. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Нацполіцію.

Під час проведення заходів правоохоронці задокументували незаконну діяльність фігуранта та припинили його подальше розповсюдження заборонених речовин. Чоловіку вже повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Суд обрав йому запобіжний захід на час розслідування.

За скоєне підозрюваному може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі слідчі встановлюють усі обставини справи та перевіряють можливу причетність інших осіб до незаконної діяльності.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram