В Одесі правоохоронці припинили діяльність наркоділка, який збував особливо небезпечний психотроп
В Одесі поліцейські викрили та затримали чоловіка, якого підозрюють в організації каналу збуту особливо небезпечної психотропної речовини. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Нацполіцію.
Під час проведення заходів правоохоронці задокументували незаконну діяльність фігуранта та припинили його подальше розповсюдження заборонених речовин. Чоловіку вже повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Суд обрав йому запобіжний захід на час розслідування.
За скоєне підозрюваному може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі слідчі встановлюють усі обставини справи та перевіряють можливу причетність інших осіб до незаконної діяльності.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





