Трагедія в Одесі: поліція розслідує загибель 16-річної дівчини

Трагедія в Одесі: поліція розслідує загибель 16-річної дівчини

В Одесі правоохоронці встановлюють обставини смерті неповнолітньої дівчини. Трагічний інцидент стався вранці у середу, 17 червня, у Київському районі міста. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

За попередніми даними слідства, 16-річна дівчина вистрибнула з вікна квартири, розташованої на сьомому поверсі житлового будинку. Відомо, що у цьому помешканні вона мешкала протягом останніх кількох місяців.

Внаслідок падіння з великої висоти неповнолітня отримала важкі травми. Очевидці викликали екстрені служби, проте врятувати дитину не вдалося, вона померла в кареті швидкої медичної допомоги по дорозі до лікарні.

На місці події одразу працювала слідчо-оперативна група Одеського районного управління поліції № 1.

За фактом смерті дівчини правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство».

Для встановлення точної причини смерті тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу. Наразі слідчі з’ясовують усі деталі, перевіряють можливі мотиви та обставини, які могли передувати цій жахливій події.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Київська окружна прокурaтура міста Одеси. Слідчі дії тривають.

 

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:                        

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram