Ворог продовжує атакувати Одещину
Ворог продовжує атакувати Одещину ударними безпілотниками, повідомляє "Кут огляду" з посиланням на Олега Кіпера.
Зафіксовано влучання по території транспортного та будівельного підприємств. Пошкоджено порожні паливні ємності.
Пожежі, що виникли, оперативно ліквідували рятувальники. Минулося без постраждалих.
Триває усунення наслідків атаки.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





