Через аномальну спеку на Одещині діятимуть обмеження для великогабаритного транспорту
Цього тижня на території Одеської області прогнозується аномально спекотна погода. За даними синоптиків, температура повітря сягатиме +35°C, а асфальтобетонне покриття може нагріватися до +60°C. Про це повідомляє "Кут огляду" з посиланням
на Службу відновлення доріг.
Через високі температури дорожнє покриття розм’якшується та стає більш вразливим до деформацій, що може призвести до його передчасного руйнування. Саме тому на автомобільних дорогах державного значення діятимуть тимчасові обмеження руху для великовагового транспорту. Обмеження запроваджуються з 10:00 до 20:00, якщо температура повітря перевищує +28°C. Вони стосуються вантажних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.
Водночас заборона не поширюється на транспорт, який:
- залучений до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
- перевозить небезпечні або швидкопсувні вантажі, живих тварин і птицю;
- здійснює військові перевезення або транспортує вантажі для забезпечення потреб сектору безпеки й оборони.
У Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області закликають водіїв і перевізників відповідально поставитися до тимчасових обмежень, заздалегідь планувати маршрути та сприяти збереженню автомобільних доріг, ремонт яких потребує значних фінансових і часових ресурсів.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





