Викрадені в Польщі та Іспанії: на Одещині у сервісних центрах МВС виявили автівки з бази Інтерполу
Звичайна процедура перереєстрації транспортних засобів на Одещині викрила кримінальне минуле двох автомобілів. Протягом двох днів фахівці територіальних сервісних центрів МВС області виявили легковик та вантажівку, які перебували у міжнародному розшуку.
Про це повідомили у ГУНП Одещини.
Перший випадок зафіксували у ТСЦ МВС № 5141. Одеситка намагалася за довіреністю перереєструвати легковий автомобіль, який за документами належав жительці Львівщини. Під час перевірки VIN-коду за базою даних Інтерполу з’ясувалося, що автівка була викрадена у Польщі ще у 2018 році, хоча мала українські номери та реєстраційні документи.
Наступного дня у ТСЦ МВС № 5152 представник фермерського господарства звернувся для оформлення вантажівки. База даних показала, що ця машина з вересня 2022 року розшукується Іспанією.
В обох випадках реєстраційні операції негайно припинили, а матеріали передали поліції, яка з'ясовуватиме обставини ввезення та продажу викраденого транспорту.
У МВС наголошують, що наявність документів не гарантує «чистої» історії автомобіля, та закликають перевіряти VIN-код, уникати оформлення за довіреністю й розраховуватися лише після завершення офіційної перереєстрації.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





