8 тис дол за квиток до Молдови: на транзитній ділянці «Одеса-Рені» зупинено спробу незаконної втечі

Прикордонники Білгород-Дністровського загону, на транзитній ділянці автодороги «Одеса-Рені», зупинили мікроавтобус, яким водій намагався переправити через кордон п’ятьох чоловіків.
Перевізником виявився 68-річний житель Одещини. Отримавши замовлення від своїх «клієнтів», водій забрав їх у попередньо домовленому місці. Про це повідомили в ДПСУ, передає "Кут Огляду".
Мешканці Миколаївської, Одеської та Львівської областей відшукали послуги нелегального транспортування в інтернет-месенджерах. За організацію такого «турне» вони сплатили по 8 тис. доларів США кожен. У цю суму, окрім перевезення, також входила і підробка військово-облікових документів, що надають право виїзду за кордон.
Завдяки інформації оперативних співробітників, схему закордонного трансферу було викрито, на правопорушників складено адміністративно-процесуальні документи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону» та направлено повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».
А перевізнику загрожує кримінальна відповідальність за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram