Майже 5 мільйонів гривень збитків: до суду скерували справу щодо засновниці та директора будівельної компанії
Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно засновниці та директора будівельної компанії, яких підозрюють у заволодінні державними коштами під час виконання ремонтних робіт на одному з портових підприємств Одеської області.
За даними слідства, у 2023 році фігуранти організували схему із завищенням вартості будівельних матеріалів у межах підряду державного підприємства. Після цього підконтрольна їм компанія стала переможцем тендеру на проведення капітального ремонту залізничних колій та стрілочних переводів.
Слідчі встановили, що під час виконання робіт директор підприємства вносив до актів виконаних робіт та товарно-транспортних документів недостовірні відомості щодо вартості шпал, рейок, стрілочних переводів, залізобетонних плит та інших будівельних матеріалів.
На підставі цих документів державне підприємство перерахувало підрядній організації близько 15 мільйонів гривень.
Водночас проведена експертиза засвідчила, що через штучне завищення цін державному підприємству було завдано збитків на суму майже 5 мільйонів гривень.
Обвинуваченим інкримінують заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах. Крім того, директору компанії висунуто обвинувачення у службовому підробленні та використанні завідомо підроблених документів.
Подальшу долю фігурантів визначатиме суд.
Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





