На Одещині судитимуть підрядника за привласнення бюджетних коштів під час ремонту школи

На Одещині судитимуть підрядника за привласнення бюджетних коштів під час ремонту школи. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Прокуратуру.
Прокурори Білгород-Дністровської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора будівельної фірми за фактом привласнення бюджетних коштів та службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Слідством встановлено, що обвинувачений заволодів бюджетними коштами під час виконання робіт з капітального ремонту покрівлі навчального закладу в Білгород-Дністровському районі.
Підприємець завищив обсяг та вартість виконаних будівельних робіт і використаних матеріалів, чим збільшив суму начебто витрачених коштів на ремонт покрівлі.
Внаслідок таких протиправних дій на рахунок підприємства безпідставно перераховано за актами виконаних робіт майже 240 тис грн.
Також триває слідство стосовно замовника ремонтних робіт за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).
Досудове розслідування – СВ Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області, оперативний супровід – УСР в Одеській області ДСР НП України.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram