Поліція та СБУ затримали чоловіка, який заклав вибухівку під авто одесита

Поліція та СБУ затримали чоловіка, який заклав вибухівку під авто одесита. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Нацполіцію.
Нагадаємо: вибух транспортного засобу "Opel" стався сьогодні вранці на вулиці Варненській в Одесі. Постраждав 30-річний чоловік, котрий знаходився всередині автівки. Медики госпіталізували потерпілого із численними травмами. За фактом вибуху співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області за підслідністю було розпочато провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
У ході проведення комплексних слідчо-оперативних заходів поліцейські спільно із співробітниками СБУ за декілька годин встановили, що до злочину причетний 22-річний житель Запоріжжя. За попередньою інформацією правоохоронців, фігурант отримав злочинне замовлення від ворожого куратора у месенджері, приїхав напередодні до Одеси та за командою сховав сумку із вибухівкою під обраний транспортний засіб для подальшого дистанційного приведення її в дію. За свою «роботу» виконавець мав отримати грошову винагороду. Втім залишився без обіцяних грошей і був затриманий правоохоронцями на залізничному вокзалі в Одесі, звідки планував втекти до рідного міста. \
Подальші слідчі дії із фігурантом проводитимуть слідчі Служби безпеки України в рамках розпочатого кримінального провадження. Максимальне покарання, яке йому загрожує, - до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Участь у зборі доказів та затриманні зловмисника брали співробітники управлінь карного розшуку та кримінального аналізу, слідчого управління, вибухотехнічної служби, кінологічного центру ГУНП в Одеській області, слідчі та оперативники Одеського районного управління поліції № 1.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram