росія масовано атакує Україну дронами: на Одещині пошкоджено будинки та є постраждалі

росія масовано атакує Україну дронами: на Одещині пошкоджено будинки та є постраждалі

Від самого ранку рф здійснює одну з наймасштабніших атак безпілотниками по території України. За даними моніторингових каналів, ворог запустив близько 500–600 БпЛА, при цьому атака триває й надалі — фіксуються нові пуски дронів.

Під ударом опинилася і Одещина. Про наслідки атаки повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

За його словами, у Білгород-Дністровському районі внаслідок падіння уламків ворожого безпілотника було пошкоджено дах триповерхового житлового будинку. На місці виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Також внаслідок атаки постраждала Одеса. Там поранення дістали двоє чоловіків віком 31 та 38 років. Їх госпіталізували до медичних закладів, де їм надають необхідну допомогу.

Окрім цього, у місті пошкоджено фасад та скління житлового будинку, а також декілька легкових автомобілів. Виниклі пожежі були ліквідовані співробітниками ДСНС.

На місцях ударів працюють екстрені служби, комунальники та рятувальники. В Одесі розгорнули оперативний штаб для ліквідації наслідків ворожої атаки.

Інформація щодо масштабів руйнувань та можливих нових наслідків уточнюється.

 

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:                        

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram