Сарата відзначила День Гідності і Свободи

Сарата відзначила День Гідності і Свободи

21 листопада 2024 року у селищі Сарата відзначили День Гідності і Свободи – важливої дати, що є свідченням незламності українського духу та стійкості на шляху до європейської інтеграції. Про це повідомляє Саратська селищна рада.

Розпочався захід загальнонаціональною хвилиною мовчання, після чого присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв-земляків Саратської громади покладанням квітів до їх світлин на Алеї Слави. Продовжився мітинг біля пам’ятника Кобзарю.

Начальник відділу культури і туризму Саратської селищної ради Анатолій Сухарський нагадав присутнім про події Революції Гідності, підкресливши, що це була не лише боротьба проти відходу від європейського курсу, але й потужний вияв громадянської позиції, боротьби за свої права та свободу, й наголосив на значенні єдності народу, на готовності людей відстоювати свої принципи, навіть ціною великих жертв. Живе звучання Державного Гімну України, який заспівали учасники заходу, стало символом єдності та патріотизму.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіальних дощок загиблим Героям.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram