В Одесі посеред білого дня стріляли в собаку: поліція відкрила кримінальне провадження

В Одесі посеред білого дня стріляли в собаку: поліція відкрила кримінальне провадження

Жорстокий інцидент трапився вранці на вулиці Львівській в Одесі. Місцеві мешканці повідомили до поліції про пораненого собаку, який лежав просто неба з ознаками вогнепального поранення. Небайдужі громадяни та патрульні одразу прибули на місце, аби врятувати тварину.

Пес на ім’я Паштет, якого добре знають у районі, за словами очевидців, був завжди лагідним і не проявляв агресії, навпаки — привітно зустрічав перехожих. Але цього разу хтось посягнув на його життя.

За словами патрульних Миколи Морозова та Сергія Онуфрана, які першими прибули на виклик, тварина мала серйозні травми, ймовірно, від вогнепальної зброї. Завдяки спільним зусиллям поліцейських, волонтерів, заявниці та навіть директора Одеського зоопарку собаку вдалося обережно транспортувати до ветеринарної клініки. Зараз він під наглядом лікарів, стан стабільний, але досі важкий. Медики роблять усе можливе, щоб урятувати життя чотирилапого.

Слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами. З’ясовуються всі обставини злочину та особа зловмисника.

Це не просто історія про тварину, це — дзеркало нашого суспільства. Якщо хтось дозволяє собі стріляти у беззахисну істоту — це загроза не лише тваринам, а й кожному з нас.

Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:

              

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram